• english german arabic turkish
Tabldot Ve İftar Menüsü 2
Tabldot Ve İftar Menüsü 2

Toplu iftar Tabldot yemeği fiyatları ve Menü 1 incelleyebilirsiniz. Toplu iftar yemeklerini 2010 yılından beri İstanbul Catering tecrübemizle hazırlıyoruz.

Paylaş

İstanbul’nun seçkin toplu yemek firmalarından olan İstanbul Catering, 2024 Yılında da Ramazan Ayına özel olarak hazırladığı İftar yemekleri ve Sahur kahvaltıları ile hizmetinizdedir. Birlikte kararlaştırdığımız iftar yemeği menüsünü en uygun fiyatlara en kaliteli malzeme ile hazırlayarak servisini yapmaktayız.

İstanbulda

 •  Kamu kurumlarına,
 •  Özel şirketlere, 
 •  Derneklere,
 •  Mahalle ve Köylere

Menü İçeriği

 • Mercimek Çorbası
 • Prinç Pilavı,
 • Tas Kebabı
 • Salata 
 • Ayran
 • Ekmek
 • Kaşık
 • Kürdan
 • Tuz
 • Peçete
 • Tabak


Tabldot Yemeğin Avantajları

Kaliteli tabldot yemekler, şirketlere bir dizi avantaj sunar:

 1. Personel Memnuniyetini Artırır: Çalışanlar, iş yerinde sağlıklı ve besleyici bir öğün sunulduğunda kendilerini daha motive hissederler.
 2. Çalışanların Sağlığını Destekler: Kaliteli yemekler, çalışanların sağlıklı beslenmelerine yardımcı olur. Düzenli olarak tüketilen sağlıklı yiyecekler, çalışanların enerji seviyelerini yükseltir ve bu da işe devamsızlık oranını azaltabilir, sağlıklı bir çalışma ortamı oluşturabilir.
 3. Kurumsal İmajı Güçlendirir: Şirketler, çalışanlarına kaliteli bir tabldot yemek hizmeti sağlayarak onlara değer verdiği ve onların refahını önemsediği mesajını iletebilir. Bu da şirketlerin kurumsal imajını güçlendirebilir ve işveren markasına olumlu katkı sağlayabilir.
 4. Kolay Organizasyon: Paketli tabldot yemek hizmeti, şirketler için yemek organizasyonunu kolaylaştırır. Şirketler, yemek siparişleri ve dağıtımıyla ilgili detaylara dikkat etmek zorunda kalmazlar. Tabldot yemek şirketleri genellikle tüm süreci yönetir ve zaman kazandırır.


İstanbul Catering Toplu Tabldot Yemek, Toplu İftar Yemek, Toplu Sahur Yemek

İstanbul'un önde gelen Catering firmaları toplu yemek firmalarından biri olan İstanbul Catering, 2011 yılından beri kaliteden ödün vermeden toplu yemek üretmektedir. Catering firmaları fiyat listesi, Sahur Yemeği, 50 kişilik yemek fiyatları, 100 kişilik yemek fiyatları, En Uygun Tabldot yemek maliyeti Özel porsiyonlama sistemimizle tek kullanımlık hijyenik kaplarda sunulan sıcak yemeklerimiz, işyerinizde çalışanlarınıza kaliteli yemek deneyimi sunar.Tabldot yemek firması istanbul tabldot güncel fiyatlarimiz catering menü fiyatları
Tabldot yemek firması sizin ihtiyaçlarınızı karşılamak için üç çeşit yemek ve 4 çeşit yemek Dilerseniz kişiye özel vakumlu paket yemekler ile ervis vermektedir İstanbul Avrupa yakasına özel araçlarla sıcak Öğlen yemeği hizmeti sunmaktadır iş yerlerinize yemek hizmetinde masaüstü ekipman ısıtıcı mikrodalga fırın Benmari yemek ekipmanlarını ücretsiz olarak sağlamaktadır, tabldot yemek firmaları arasında İstanbul yemek kurumsal yemek hizmetleri vermekte olup işyeriniz için en yakın lokasyon ve kaliteli menüler yemek listeleri oluşturmakla beraber ilköğretimlere okul yemek hizmeti ortaöğretimler için günlük yemek servisi yemekhanemiz 7/24 sağlık denetimine tabi olup gerekli ve yeterli belgeleri izinleri almış kurumsal bir firmadır. Esenler tabldot yemek firmaları arasında istanbul yemek şirketi en iyi tabldot yemek şirketi olarak faaliyet göstermektedir Esenler tabldot yemek veya Bağcılar tabldot Güngören Tabldot, Yenibosna Tabldot, yemek firmaları arasında en uygun e kaliteli yemek hizmeti sunan İstanbul yemek firmasıdır, Tartolet çeşitleri, Kanepeler tatlı tartolet, tuzlu tartolet düğün yemeği ve toplu düğün organizasyon lari için İstanbul catering en uygun fiyatla düğün yemek hizmeti veren kurumsal bir firmadir. Catering organizasyon İstanbul Okul catering firması ve özel dershane kolej yemekleri
Okullara Catering yemek izmeti İstanbul Avrupa Yakası'nda hizmet veren okullara kurumsal yemek çözüm ortağınız olan istanbul catering firması okul yemek listesi düzenleyip günlük okullara sıcak Öğlen yemeği hizmeti sunmaktadır okullar için hazırlanan yemek hizmeti masaüstüne ekipmanlar okul yemek ısıtıcıları okullar için yemek masa sandalyeleri e okul yemek hizmetinde kullanılan tüm ekipmanlar ücretsiz bir şekilde İstanbul yemek hizmetinde mevcuttur. Anasınıfı yemek listesi diyetisyen ekipler eşliğinde hazırlanıp öğrencilere okul aile birliği denetiminde yemek şahit numunesi ile birlikte muhafazalı utularda öğrencilere İstanbul ya seni yemek firması hizmet vermektedir 1 sınıf gastronomi ekipmanlar mutfak malzemeleri okul yemek firması olarak sizlere ücretsiz olarak sağlanmaktadır ilköğretimlere yemek veren firmalar arasında İstanbul catering okul yemek firması Avrupa Yakası anaokulları Avrupa Yakası ilköğretim okullarına yemek hizmeti sunan kurumsal bir firmadır özel kolej yemekleri ve devlet okulları yemek listelerini Gıda Mühendisleri eşliğinde hazırlayıp siz değerli okul yönetimi kuruluna sunmaktadır 2024 okul yemek fiyatları İstanbul Catering okul yemeği yapan firması olarak Bizden fiyat ve özel teklif alabilir aynı zamanda ücretsiz numune talep edebilirsiniz

1 review

 • :

  This product is Awesome!!!

 • :

  I recommended it!!!

Karabük Web Tasarım