AÇILIŞ ORGANİZASYONU İÇİN ETKİN ÇÖZÜMLERİMİZ İLE AÇILIŞLARINIZA BAŞKA BİR BOYUT KATALIM.

Hemen Teklif Alın        bilgi@istanbulcatering.org         0 212 212 212

Açılış aktiviteleri ile firmanız farkedilecek ve istenilen sonuca kısa sürede ulaşabileceksiniz.Açılış konusunda uzman kadromuz ve birbirinden farklı ekipmanlarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyarız.Eskişehir’deki istanbul catering ve organizasyon firmaları arasındaki tecrübemiz şirketlerin tercih nedeni olmuştur.

Özel tasarım streç giydirmeli bistrolar,led ışıklı bistrolar,show barlarımız ve benzersiz menülerimizle prestijinizi bir adım öteye taşıyoruz.Kurumsal isminizin ön plana çıkarıldığı profesyonel ekibimizin elinden kusursuz organizasyonlar için doğru adrestesiniz.

BALON SÜSLEME

Açılış organizasyonu olur da süsleme olmaz mı ? Dikkati doğru yöne çekmeyi sağlar.Böylece açılş organizasyonu’ndan beklenen verimi daha etkin bir biçimde almak mümkündür.firmanızın renkleri ile zincir balon, papatya balon, balon topu, kapı takı, uçan balonlar, balon ağacı, nazar boncuğu,balondan fiyonk yapıyoruz ve iş yerinizin iç ve dış mekanlarını süslüyoruz.Balon süsleme organizasyonlarınız için profesyonel desteği firmamızdan alabilirsiniz.

KUMAŞ SÜSLEMESİ

Kumaş süslemesi ile giriş kapısı, iç mekanın muhtelif yerleri, kolanlar gibi yerler süslenmektedir . Ayrıca kapatılmasını istediğiniz herhangi bir yer olursa kumaş ve tüller imdadımıza yetişir.Açılışlara şıklık katmak için istediğiniz renklerde kumaş ve tüller ile iş yerinizi süslüyoruz.

AÇILIŞ PALYAÇOSU

Açılışlarda hareket, canlılık gereklidir, insanlar eğlencenin olduğu ortamlara daha çok dikkat etmektedirler.Gelen bir müşterinize balon hediye etmek ya da çocuğunun yüzünü boyamak onu ve çocuğunu mutlu edecek ve iş yerinize bakış açısı daha farklı olacaktır.Broşür dağıtımı, sosis balonlardan şekiller yapılması, yüz boyama etkinlikleri yarışmalar ve oyunlar için bizi arayınız.

SES SİSTEMİ VE DJ

Açılış coşkusunu oluşturmak ve insanlara sesimizi duyurmak için profesyonel ses sistemlerine ihtiyacımız olacak. Aynı zamanda anonslar yaparak ürünlerimizi tanıtabilir müşterilerimize vermek istediğimiz mesajı duyurabiliriz.

DANSÇI

Açılış organizasyonu sırasında gelen müşterilerimize görsel bir şölen vermek için dansçılar kullanılmaktadır. Latin dansları, çaça, samba, Hip hop.

ANONS YAPACAK SUNUCU

Açılışta vermek istediğimiz bilgilerin müşterilerimize daha iyi sunulması için sunucu kullanmak gereklidir böylece müşterilerimizi daha etkin bir biçimde iş yerimize çekmek mümkün olur.

KARNAVAL YİYECEKLERİ

Pamukşeker, popcorn, macun, elma şekeri gibi yiyecekleri yerel kıyafetler ile orijinal arabalarında sunum yapıyoruz.

SHOW GRUPLARI

Sihirbaz, jonklör, ateşbaz , şişme palyaço, tahtabacak, ip cambazı gibi sanatçılar ile insanları toplamak mümkündür.Böylece iş yeri daha fazla insanın dikkatini çekmiş olur.

SANATÇI & MANKEN

istanbul Catering Organizasyon sanatçıları ayağınıza getiriyor. Ayrıca firmamız basın danışmanlığı hizmeti de vermektedir .