Birçok catering firmalarının yanı sıra, bizim ilk işimiz sağlık. Doğal ürünlerden ortaya çıkardığımız sunumlar bunun bir göstergesidir. İstanbul catering olarak sizi ve sağlığınızı önemsiyor ve ilk kuralımız olarak sağlığı ele alıyoruz. Bütün yaptığımız yemekler testlerden geçerek müşterilerimizin önüne gelir. Gerek organizasyonlarda gerek firmalarda yaptığımız sunumlarda müşterilemizin mumnuniyeti bizim için önemli bir referans olup Kubracateringi üst sıralara taşımaya yetmektedir. Gerek personelimiz gerek yetkilerin çalışma perfonsanlarının bu şekilde de artması söz konu olduğunu da göz ardı etmiyoruz. Sitemizde yayınlanan 5 adet yetki sertifikası bizim resmi kurumlarca onaylandığımızın diğer bir kanıtıdır. Profesyonel dağıtım ekibimiz sayesinde size ulaşan yemekler hiç bir soğuma bozulma yada zarar görmemektedir. İstanbul Catering size verilen doğru hizmet sonucu büyüyecektir.

İş verenlerin, firmalarında personellerinin performansını yükseltmek amacıyla kullandığı toplu yemeği neredeyse şuan her firma kullanmaktadır. İşverenler çalışanların sağlıklı ve düzenli beslenmelerini sağlayacak yemek ihtiyaçlarını karşılamak için uygun toplu yemek hizmeti veren catering firmalarımdan hizmet almaktadır. İstanbul Toplu Yemek Hizmetleri düğün, mevlüt, cenaze, cemiyet, günlük ve diğer tüm özel günlerinizde toplu yemek hizmeti vermektedir. Catering hizmetinde önemli olankonulardan biride lojistiktir. Yemeklerimizi tam vaktinde ve vitamin değerleri kaybolmadan sizlere ulaştırıyoruz. Her ayrıntıyı dikkatle takip ederek en son sistem üretim tesislerimizde yemek üretimini sanata çeviriyoruz. Saklama ve tazeleme ünitelerini günde kontrol ederek sizlerin afiyetle yiyebileceğini hammaddelerini markalı ve birinci kalitede ürünlerle gerçekleştiriyoruz.

Bu tarz catering firmalarının dikkat etmesi gereken en hassas kural ise hijyendir. Yemeklerde kullanılan ürünlerin ve malzemelerin temizliğine dikkat etmeleri gerekir. Denetmenler tarafından kontrol edilip bu şekilde devam etmeleri gerekmektedir. Bizde İstanbulcatering olarak her açıdan denetimden geçerek hazırladığımız çeşitli yemekleri müşterimize bu şekilde sunarak önemli gelişmeler kaydediyoruz. Özel menülerde ise firmamızın yetkililerinden onay alınarak, size özel olarak hazırlanan yemek menüsü, profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanıp üretime geçilir. Yemek üretiminde kullanılan malzemeleri, kalite ve üretim izin belgeleri olan firmalardan tedarik ediyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir