İSTANBUL CATERİNG Biz, çağa uygun üretimi hedef alarak TSE, ISO gibi ulusal ve uluslararası kalite standartlarına uygun olarak üretim yapmaktadır.

İSTANBUL CATERİNG Gıda Mühendislerimizin denetiminde taze, lezzetli, kaliteli yemek üretmek ve sunmak, müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak en temel prensibimizdir.

İSTANBUL CATERİNG Şantiyelere catering hizmetimiz ile yönetim, personel ve misafirleriniz için diyetisyenler tarafından hazırlanan, doyurucu ve lezzetli yemekler sunmaktayız.

Kaliteli hizmetin yanı sıra birinci sınıf kaliteli ürünler ile şantiyelerde çalışan personellerinizi lezzetli yemeklerimizle buluşturuyor, aynı zamanda depolama, pişirme ve taşıma gibi zorlukların önüne geçip, evinizin sıcaklığını işinizde de hissetmenizi sağlıyoruz.

En Avantajlı Okul Catering Teklifine Ulaşmak Artık Çok Kolay!

Günlük Taze ve Sıcak yemek konusunda problem mi yaşıyorsunuz ? Daha önce hizmet aldığınız yerlerden istediğiniz kalite ve hijyen de hizmet alamadınız mı?

O halde hemen formu doldurarak bize ulaşın. Uzman satış ekibimiz en kısa süre içerisinde ihtiyacınız olan en uygun teklifi sunacaktır.