Yerinde yemek hizmeti, çoğu zaman personel sayısı çok ve yemek hazırlamak için gerekli alanı olan işletmeler ve kişiler tarafından tercih edilir. Hizmet verilecek alanda mutfak bulunuyorsa firmamız personeli tarafından yemek üretimi düzenli olarak gerçekleştirilir. Uygulamalarımızın her aşaması proje müdürlerimizin gözetimi altındadır. Proje müdürlerimiz hizmet alanında projenin üstlenicisidir ve özel eğitimli, müşterilerden gelecek şikâyet ve önerileri cevaplayabilecek, ekibini yönlendirip kusursuz bir hizmetin ortaya çıkmasını sağlayacak, deneyimli ve profesyonel gıda mühendislerinden seçilmektedir. Personelin devamlılığı, hizmet alanının hijyen kontrollerinin sağlanması, mutfak dezenfeksiyonlarının kontrolü ve diğer bütün detaylar onların sorumluluğundadır.


İstanbul Catering Yerinde hizmet  
yemek üretim ve sunum işlemleri hızlı ve pratik olur. Eğer gerekli mutfağınız, yemek üretimi yapılabilecek alanınız varsa bizimle iletişime geçebilir, sunduğumuz başarılı hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Yerinde Hizmet Uygulamalarının Avantajları

Yerinde hizmet uygulamalarımızdan yararlanan müşterilerimizin sayısı oldukça fazladır. Kalite ve güvene önem veren işletmeler firmamızı tercih etmekte, kusursuz bir hizmet almanın ayrıcalığını yaşamaktadırlar. Yerinde yemek üretim hizmetimizden yararlananlar daha çok şehir içindeki çeşitli işletmeler, fabrikalar, yatılı okullar, öğrenci yurtları, inşaat şantiyeleri, ramazan ayında kurulan iftar çadırı uygulama alanları, uzak lokasyonda bulunan işletmeler olmaktadır. Bütün bunlara baktığımızda hizmet verdikleri kişi sayısının kalabalık olduğu işletmeler ve kurumlar olduğu gözlemlenmektedir. Fakat bu, isteyen ve şartları müsait olan herkesin kurumumuzdan yerinde yemek hizmeti alamayacağı anlamına gelmez. Kurumumuz bütün talepleri karşılayabilecek niteliktedir.

     

Yerinde hizmet uygulamalarımızın iş verenlere sağladığı başlıca avantajlar şunlardır:

  • Yemek üretim ve servis maliyeti diğer hizmetlere göre çok daha düşüktür.
  • Müşterilerimiz menülere daha kolay müdahale edip, daha kolay kontrol edebilirler. İstedikleri değişiklikleri daha rahat gerçekleştirebilirler.
  • Hizmetimiz farklı yemek seçimlerine ve konseptlerine son derece elverişlidir.
  • Üretim zamanlaması tamamen hizmet alanına ve kurma göre belirlenir. Bu da üretim zamanında büyük kolaylık sağlar.
  • Yemeklerin daha sağlıklı, daha kaliteli olması sağlanır. Çünkü anında sıcak sıcak tüketilmek üzere servis edilir.
  • Yemek üretimleri çok daha hızlı yapılır. Bu, harcanan enerji ve kaynakları düşürerek maliyetin düşmesine yardımcı olur.
  • En büyük avantajlarından birisi acil yemek ihtiyaçlarının anında karşılanabilmesidir. Herhangi bir acil yemek gereksiniminde personellerimiz acil yemek üretimi gerçekleştirilir ve personelleriniz, misafirleriniz aç kalmazlar.


Kaliteli ve Güvenli Yerinde Hizmet Uygulaması

Yerinde hizmet uygulamalarımız aylık hazırlanan menüler dahilinde hazırlanır. Yemek üretim ve dağıtımlarımız usta aşçı ve personellerimizce bütün kalite standartları dikkate alınarak, uzman gözetiminde gerçekleştirilir. Bu sayede hizmet verdiğimiz kurumların prestij ve imajlarının artması sağlanır. Bu ayrıcalıklar ve çok daha fazlası için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.